Vítejte na stránkách Jiří Milý - Absolut Color

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro SVJ panelových domů zimní sleva 10% 2024 (leden,únor,březen)

Tel.+420 777 144 919

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Firma Jiří Milý - Absolut color vznikla v roce 1997, původně jako rodinný podnik. Z počátku se firma specializovala především na nátěry a opravy rámů dřevěných  oken v Plzni a okolí. Postupný nástup plastových oken donutil firmu rozšířit svoji působnost nejprve na celý Plzeňský kraj a Karlovarský kraj (Západočeský kraj), následně firma rošířila svoji působnost i na obecné lakýrnické práce, dále na práce malířské, úklidové a konzultační.

Vzhledem k poměrně širokému a komplexnímu spektru činností firma upřednostňuje osobní konzultace při výběrů technologií či rozsahu prací, nabízí zdarma vyměření a ohodnocení práce, navrhne nejoptimálnější postupy a zdarma také vyhotoví cennovou nabídku.

Pro vaši spokojenost firma neustále sleduje nové technologie a moderní trendy, zákazník dostane k výběru vždy nejnovější barevné vzorníky, případně si může navrhnout svůj design a firma mu s realizací na odborné úrovni pomůže.

Všechny tyto služby je možno nalézt podrobně popsané na následujících stránkách, věříme, že vás naše nabídka zaujme a těšíme se na brzkou spolupráci.

Pro SVJ nabízíme kompletní  práce ve společných prostorách -malířské ,lakýrnické, úklidové, drobné zednické práce, opravu(nivelační stěrka) a nátěr betonových  podlah, demontáž a montáž poštovních schránek, výměnu madel (dřevěné , plastové),nátěr výtahového bednění , čištění a nátěr výtahových šachet(pletivo)

Kontaktní formulář

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.